Subjektivní názor: Nejlevnější RAZR V3 z oficiální distribuce v čR? - aktualizováno

Autor: Pavel Mašek <dopisy(zavinac)mojemotorola.cz>, Téma: V3 RAZR, Vydáno dne: 07. 11. 2005

Při prohlížení stránek s nabídkou mobilních telefonů jsme si všimli opravdu zajímavé ceny u modelu V3 RAZR, běžná cena v prodeji je kolem 8.000 Kč, někde samozřejmě i méně, ale většinou cena nejde pod 7.600 Kč. Našli jsme e-shopy, kde ho mají ještě levněji.

Ačkoliv by to leckomu mohlo připomínat placenou reklamu, tak tomu tak není. Ale když vám nabízí jeden celkem známý e-shop Motorolu v3 RAZR za 6.890 Kč včetně DPH, nechali byste si tuto zprávu pro sebe? Takže pokud se vám RAZR za tuto cenu líbí, koupit si jej za výhodnou cenu můžete právě zde.

Pokud jste někde našli ještě výhodnější cenu s DPH, nenechte si to pro sebe a podělte se s námi v komentářích.

Aktualizováno 8.11.2005 19:29

Během dneška nečekaně rychle další internetový obchod zlevnil model V3 RAZR, cena u něj je 6.790 Kč s DPH, což je ještě o 100 Kč výhodnější. Zvláštní je, že na onom webu je grafický banner s RAZRem v akci a na banneru je uvedená cena 7.490 Kč, že by bleskový tah konkurence, když ještě nestačili změnit ani akční banner na hlavní stránce?

Aktualizováno 8.11.2005 19:38

Ceny RAZRa nečekaně padají i na dalších e-shopech, tudíž jsme odkaz na nejlevnějšího RAZRa odstranili. E-shopů, kde můžete nalézt model V3 RAZR za 6.xxx Kč bleskově přibylo, jen si dejte při výběru pozor, někteří prodejci nabízejí jen stříbrné, nikoliv černé varianty tohoto telefonu.